Masaż Relaksacyjny

Dyplomowana masażystka – Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której głównym celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie.

Jest to zabieg , gdzie używa sie większej ilości środka poślizgowego, na przyklad olejku, bądź świecy, rękoczyny są wtedy znacznie łagodniejsze , przez co odczucia na skórze uspokajają zestresowany umysł. Bardzo często przy takim masażu rozluźnia się spięty brzuch jelita, następuje ogólne odprężenie w ciele.

Ponieważ wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm, stanowi integralną część odnowy biologicznej.

Masaż relaksacyjny oddziałuje na skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, mięśnie, ścięgna, więzadła, powięzi, zakończenia nerwowe w skórze, układ krwionośny i limfatyczny a także na ośrodkowy układ nerwowy i układ hormonalny czyli na umysł i emocje człowieka.

MOBILNY MASAŻ – Dojazd do klientów do domu na terenie Nysa, Otmuchów, Głuchołazy, i okolicznych wiosek w cenie masażu.

Mobilny masaż relaksacyjny z dojazdem do klienta, profesjonalny masaż relaksacyjny Nysa, Masaż relaksacyjny mobilny w Nysie i okolicach, Mobilny masaż relaksacyjny w domu klienta, Dojazd do klienta na masaż relaksacyjny w Nysie, masaż relaksacyjny w Nysie, masaż relaksacyjny w Głuchołazach, masaż relaksacyjny w Otmuchowie.